KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 9963203
*
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 18:46:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 08:09:23
1
100 kr
22/11 10:55:23
2
150 kr
23/11 16:36:44
3
200 kr
23/11 18:13:30
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
8052 Etsning
David Ahlqvist (1900-1988), Sverige. Signerad, Kak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:11
-
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:07
-
8099 Etsning
Garibaldi Lindberg (1863-1957), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:43
-
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:58
-
8213 Etsning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Paris. Bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:24
-
8223 Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 18..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:58
*
Färgetsningar
nr 996 3203
Färgetsningar
4 st, Disney, 500-upplaga
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 08:09:23 | 1 | 100 kr |
22/11 10:55:23 | 2 | 150 kr |
23/11 16:36:44 | 3 | 200 kr |
23/11 18:13:30 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar färgetsningar grafik
-
8052 Etsning
David Ahlqvist (1900-1988), Sverige. Signerad, Kak..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:11 -
8009 Etsning
Einar Norelius (1900-1985), Sverige. "Snäcka". Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:07 -
8099 Etsning
Garibaldi Lindberg (1863-1957), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:43
-
8084 Etsning
Mona Johansson. Stilleben. Signerad, numrerad 167/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:58 -
8213 Etsning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Paris. Bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:24 -
8223 Gravyrer
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, Marina, 18..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:58